אורי פיינמן  בסינגל חדש "קצת אהבה"

אורי פיינמן גדול הרומנטיקנים בישראל שולח לעולם קצת אהבה .סינגל חדש באווירה צרפתית רומנטית בטעם של פעם. את המילים כתב יוסי גיספן בהשראת טיול רומנטי באמסטרדם ללחן של תומר הדדי ובהפקה מוסיקלית של רן אביב ברקע מתנגן האקורדיאון המלטף של בוריס אליאב.         את השיר ניתן לשמוע כבר בכניסה לאתר. 

 

אייל גולן  בסינגל חדש "מי שמאמין"

אייל גולן משגר לאוויר טיל יהודי כחול לבן, המילים של יוסי גיספן הלחן של עדי לאון וההפקה המוסיקלית של דודו קומה. השיר נכתב ברוח קירוב לבבות וחיזוק האמונה בהשראת רבנו הקדוש נחמן בן פיגא זכותו יגן עלינו ועל כל ישראל.  

mishemamin
ליאור נרקיס  בסינגל חדש "ערב טוב"
 

לאחר הצלחת השיר "המלכה שלי" שכתב יוסי גיספן והלחין ליאור נרקיס שוב חברו השניים ויצרו את "ערב טוב" על ההפקה המוסיקלית תמיר צור. את העטיפה לסינגל עיצבה מיטל גיספן..הנהלת האתר מאחלת לליאור הצלחה והמשך שיתוף פעולה פורה. את מילות השיר ודוגמית להאזנה ניתן למצוא בשירים שלי

לילה מלקוס  בסינגל חדש "כמו פעם"

לילה מלקוס הזמרת עם הניחוח הלטיני, שבה אלינו עם שיר חדש, בלדה מרגשת שכתב יוסי גיספן ללחן של עדי לאון. ההפקה המוסיקלית של נדב ביטון. עיצבה את העטיפה מיטל גיספן. את מילות השיר וקטע קצר להאזנה ניתן למצוא בשירים שלי. הנהלת האתר מאחלת ללילה מלקוס ולמנהלה האישי הצלחה עם הסינגל ובהמשך

 
ראם כהן  בסינגל חדש "אומר בשתיקה"

ראם כהן בוגר כוכב נולד 7 הגיע לחמישיה האחרונה בזכות ביצועים מרגשים, עושה את דרכו לעבר אלבום בכורה מתוכו הוציא לרדיו את השיר "אומר בשתיקה שכתב לו יוסי גיספן ללחן של עדי לאון ובהפקה מוסיקלית של תמיר צור. את עטיפת הסינגל עיצבה מיטל גיספן. את מילות השיר ודוגמא להאזנה ניתן למצוא תחת הלשונית השירים שלי. הנהלת האתר מאחלת לראם הצלחה בהמשך דרכו.

אייל גולן בסינגל חדש "ג'ונגל"

לאחר ציפייה ארוכה משחרר אייל גולן את הסינגל החדש "ג'ונגל" מילים: יוסי גיספן – לחן: עדי לאון – עיבוד:תמיר צור – עיצוב עטיפה וגרפיקה:מיטל גיספן – יחסי ציבור:ארבל תקשורת. השיר הוא הסינגל הרשמי הראשון מתוך אלבומו הבא של אייל גולן. את מילות השיר ודוגמית להאזנה ניתן למצוא בשירים שלי. הנהלת האתר מאחלת לאייל גולן הצלחה באלבום ובכלל.

לילה מלקוס בסינגל חדש "תתעורר"

 

לילה מלקוס המוכרת לנו מאינספור תכניות טלוויזיה וביניהם שירה בשידור.משחררת  שיר חדש "תתעורר" הלחן ספרדי למילים של יוסי גיספן על ההפקה המוסיקלית תמיר צור. לאחרונה השיקה לילה מופע לטיני חדש המשלב שירים עבריים ולטיניים לקהל הרחב, הנהלת האתר מאחלת ללילה ולמנהלה האישי אבי בוקק הרבה הצלחה והמשך שיתוף פעולה.את מילות השיר ודוגמית להאזנה ניתן למצוא בשירים שלי.